четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ВИДЕО: Хитлер е жив, живее во Косовска Митровица!

h

Последни вести

Педесет и петгодишниот Емин Џиновиќ, кој живее во Косовска Митровица е вистинска копија на нацистичкиот лидер Адолф Хитлер.

Погледнете…

ФОТО/ВИДЕО: Засе.мк

Најчитани вести