понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ВИДЕО: Храброст или лудост?

Пример за храброст или ....?

skott

Поврзани вести

Дали вие би се осмелиле да направите ваков подвиг?

Скот Јанг е зависник од адреналин, во желбата да ја потроши таа енергија се качил на покрив на зграда и стоел на раце.

Јанг без никаква заштита стоел на раце на работ на покирв на висина од 40 метри. Прилично страшно и храбро, нели?

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести