недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Видео: Храброст или лудост?

arbor-skateboards-burn-it-down-james-kelly-video-1

Последни вести

Со скејтборд низ падините на Сиера Невада. Дали би се осмелиле?

Дали ова видео е храброст или лудост одлучете самите

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести