петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 45

ВИДЕО: Храброст или лудост?

Нивниот најнов подвиг е остави многумина без зборови, за некои тоа е храброст, а за други лудост и коцкање со животот.

vrat

Поврзани вести

Одењето по  жица или високи згради за многумина е застрашувачко, но за овие ловци на адреналинот од Франција е само обична прошетка.

Нивниот најнов подвиг остави многумина без зборови, за некои тоа е храброст, а за други лудост и коцкање со животот.

Тие летнаа со два балони, а потоа, со помош на јаже си се шетаа „горе на небото“. Но, и тие не се до толку луди, па носеа падобрани и лудо се забавуваа.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести