сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Хрчак јаде минијатурна пица

hrčak funvideo

Поврзани вести

Иако не му треба ниту вилушка ниту чашка, хрчакот на видео снимката ја јаде својата минијатурна пица.

Залче по залче хрчакот ужива во својот оброк, додека нашите срца се топат како моцарела.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести