петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

ВИДЕО: И ова го има во Скопје

skopje

Последни вести

Честопати на улиците во Скопје може да се сретнат стари моторцикли од марката „Томос“, кои напред имаат товарен дел, а најчесто ги возат жителите на населбата Шутка и со нив собираат стара хартија или пластика.

Но, ова момче навистина заслужува честитки за тоа со каква умешност го управува со својот „Томос“.

Со својата акробација едноставно предизвикува восхит.

Видеото го снимил…

Најчитани вести