петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

Видео: Иџе, летечкиот Македонец

stefanovski-500

Последни вести

Игор Стефановски-Иџе сезонава се закити со европската круна автомобилизам на ридски патеки.

Поради големиот успех, популарниот Иџе добива се поголем број на фанови, а неговиот прекар е „Летечкиот Македонец“. Погледнете го видеото од неговите возења.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести