четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 52

ВИДЕО: Илјадници граѓани од Аеродром се упатија кон Собрание

aerodrom

Поврзани вести

Граѓани од скопската населба Аеродром во голем број се движат кон Собранието на Република Македонија за да ја дадат својата поддршка на собирот кој вечерва го организира ГДОМ.

Тие ќе кажат ДА за избори на 5. јуни и НЕ за деструктивната политика на Зоран Заев и СДСМ.

Најчитани вести