сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 19

ВИДЕО: Има 100 килограми и одлично танцува на шипка!

ema

Последни вести

Дваесет и седумгодишната Ема Хасер од Велика Британија има 100 килограми, но докажува дека не е отребна совршена линија за да се биде усешна танчарка на шипка.

Има има своја школа за танцување и има учествувано на бројни натревари.

ema

ema1
ж

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести