петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Има седум години и пее песна од Френк Синатра

AngelinaJordanNorskeTalenter3_large

Последни вести

Седумгодишната Ангелина Јордан ги воодушеви сите со изведбата на песната „Fly me to the moon“.

Иако е навистина тешко да се пејат хитовите на Френк Синатра, симпатичнат Ангелина, која има само седум години навистина наравила одлична  работа и дала се од себе со својата изведба.

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести