недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Имате состанок со Даниел Кајмаковски, еве што не смеете да правите

daniel-kajmakovski

Поврзани вести

Доколку некогаш имате прилика да имате состанок со ѕвездата на балканскиот Х Фактор, Даниел Кајмаковски има неколку работи кои едноставно не треба ниту да помислите да ги направите, ако сакате втор состанок.

Водителката Уна Сениќ и Даниел глумат во кратко комично видео за тоа како изгледа еден нивен состанок .

Видеото може да го погледнете тука.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести