недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

ВИДЕО: Индиец го лаже татко си дека забременил малолетничка

prank-17052014-625yt

Последни вести

Дваесетгодишниот Индиец Пратек Верма заклучил дека ќе биде добро да го излаже татко си дека неговата девојка е брмена, но шегата тргнала на лошо.

Неговиот татко збеснал и започнал да го тепа.

Иако ситуацијата е прилично непријатна, бидејќи таткото во состојба на бес станал агресивен, сепак Индиецот одлучил снимката да ја објави на „јутуб“.

Пратек му се извинил на неговиот татко што го вознемирил.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести