понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 16

ВИДЕО: Итно евакуиран аеродромот во Ница

Француските специјални сили започнале со евакуација на аеродромот во Ница. Евакуацијата започнала во делот на аеродромот каде се остава багажот.

nica-aerodrom-640x480

Поврзани вести

Француските специјални сили започнале со евакуација на аеродромот во Ница.  Евакуацијата започнала во делот на аеродромот каде се остава багажот.

nica-aerodrom11-640x480

Засега не е познато што точно се случува и какви се сознанијата на француските безбедносни сили.

Најчитани вести