понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

ВИДЕО: Изгледа како нормален лет, патниците не го очекуваа ова!

dedomraz

Последни вести

Авио компанијата WestJet неколку пати им приреди изненадување на своите патници. Овој пат смислиле нешто оригинално. На аеродромот пред полетување застанале пред голем екран и му кажале на Дедо Мраз што сакаат за нова година.

Никој од патниците не знаеше што ќе се случи. Кога слетаа во Канада беа навистина изненадени.

Најчитани вести