недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Излупи вреќа компир за половина минута

krompir

Поврзани вести

На оваа видео снимка можете да видите како се лупи вреќа компир за само половина минута.

Начинот можеби е бизарен, но сепак функционира.

Доколку мислевте дека ова е невозможно, се излажавте. На некој му паднала на ум оваа неверојатна идеја, а што е најдобро од се не ви треба никаква посебна вештина за да успеете.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести