вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Ја фати кумашинката на дело со друг маж

foiweorfoerkoerpogoegot

Поврзани вести

На оваа видео снимка која за само 24 часа ја видоа над еден милион луѓе, кумот случајно ја фаќа сопругата на најдобриот пријател на дело со друг маж.

Снимката случајно ја направил кумот на младиот брачен пар, кои неодамна стапиле во брак. На неа може да се слушне како тој ја прашува девојката по име Нина кој е тоа, потенцирајќи дека тоа не е нејзиниот сопруг.

Момчето кое најверојатно е барменот од кафебарот сакајќи да го сокрие своето лице го вклучува блицот на телефонот.

Кумот културно им посака пријатна вечер, а снимката не само што ја покажал на неговиот најдобар другар, туку ја објавил и на интернет, по што ја видеа над милион луѓе ширум светот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести