недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Ја нападна со бакнежи водителката среде емисија

skandal-696x456

Последни вести

Италијанскиот комичар Џин Ноки направи вистински скандал гостувајќи во емисија на италијанска телевизија.

Тој во еден момент и изјави љубов на водителката.

Но, тоа не му беше доволно, па стана и пријде и почна да ја бакнува.

Дури и целиот овој настап да бил исцениран, неговото однесување предизвика бура од реакции и коментари во јавноста.

Најчитани вести