недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 3

ВИДЕО: Ја поли со бензин и ја запали љубовницата на сопругот

pozar

Поврзани вести

Бесна сопруга во Кина откако дознала дека нејзиниот сопруг ја изневерува жива ја запалила неговата љубовница среде улица.

Гневната жена и пришла на љубовницата, ја полила со бензин и ја запалила. Откако го извршила убиството таа се обидела да се самоубие.


Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести