понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 6

ВИДЕО: Ја тепал девојката на улица, а потоа се случило нешто што сите ги шокирало

Muskarac-tuce-devojku-nasilje-par-830x553

Последни вести

На Јутјуб се појави снимка на која се гледа како момче ја напаѓа и ја тепа својата девојка пордаи неверство. Погледнете што подоцна се случило.

Екипа на „Оцк ТВ“ направила снимка како социјален експеримент во јавност  и дошла до интересни факти за однесувањето на минувачите кои биле сведоци на кавга и тепачка помеѓу момче и девојка на улица.

Два члена на екипата глумеле убовен пар. Кога момчето во неколу наврати ја нападнал девојката за неверсто, минувачите се обидувале да ја заштитат или да ја смират ситуацијата. Момчето дури добило и неколку удари.

Сепак, кога девојката го нападнала момчето, никој со прст не мрднал да му помогне, а некои дури и’ асистирале на девојката во нападот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести