четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

ВИДЕО: Ја удри автомобил, таа само стана и продолжи!

crnogorku-udario-auto-foto-youtube-1418928219-600093

Последни вести

Црногорка беше удрена од автомобил на пешачки премин во строгиот центар на Подгорица.

Ако не ви серува, тогаш снимката погледнете ја повторно од почеток, зошто таа веднаш потоа станува и продолжува да оди како ништо да не се случило.

Некои пешаци едноставно немаат толку среќа, кога ќе бидат удрени од возило на пешачки премин.

 

Најчитани вести