недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

ВИДЕО: Ја удрив снаата со секира, многу „мрдаше“

milenaaaa

Последни вести

Водителите на „Здраво Македонијо“, Роберт и Милена, утрово го добија најчудниот повик во својата утринска емисија.

Имено, извесен гледач на нивната емисија во живо раскажува како ја удрил снаата со секира зашто многу “мрдала“.

Во видеото во продолжение, погледнете што навистина се случи.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести