сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Јапонка направила кајак во облик на нејзината вагина

a

Последни вести

Четириесет и двегодишната Мегуми Игараши, уметник од Јапонија направила кајак со облик на нејзината вагина.

Триесет луѓе се понудиле да платат за еден од нејзините модели – кајак наречен „Pussy boat“, кој е во форма на нејзината вагина.

aa

Фотографијата од својата вагина ја поставила на блог и со тоа воозможила луѓето да ја симнуваат од Интернет.

Таа била обвинета за дела против моралот,  а од полицијата изјавиле дека Мегуми добила 7.500 евра за фотографиите кои ги продавала.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести