четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 49

ВИДЕО: Кајли Џенер заплива во музичките води

kajli-džener

Поврзани вести

Беше само прашање на време кога најмладиот член на семејството Кардашиан/Џенер ќе заплива во музичките води.

Кајли Џенер на нејзиниот Снапчат профил претходно објавуваше видео снимки на кои што пее.

Сега сфати дека можеби би требало на целата работа да и’ пријде поинаку.

Таа им се придружи на уште некои музичари и отпеа неколку тонови на крајот на новата песна на Барбери Пери, „Beautiful day“.

Не дека  веќе почна да се занимава со сериозна музичка кариера, но Кајли покажа дека сака и може. Погледнете за што се работи.

Најчитани вести