недела, 20 август 2017  |  Вести денес: 8

Видео: Кајли се пофали со своите облини

Времето кога Кајли Џенер беше срамежливата мала сестричка од кланот Кардашијан се далечно минато.

кјли

Поврзани вести

Времето кога Кајли Џенер беше срамежливата мала сестричка од кланот Кардашијан се далечно минато.

Прилично е популарна на социјалните мрежи, па вчера реши да сподели видео разголена само по долна облека.

19-годишната убавица уште еднаш се пофали со идеалните пропорции.

Пробајте да го тргнете погледот:

A video posted by King Kylie (@kyliejenner) on

Најчитани вести