недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Како Афроамериканците изговараат српски брзозборки

srpski-brzozborki

Поврзани вести

Јутјуб корисникот што се потпишува како „Игор Сапи“ објави снимка на која „српските афроамериканци“ ги тера да изговараат српски брзозборки.

На големо изненадување тие добро се снајдоа. Погледнете го видеото.

Најчитани вести