вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Видео: Како да исечете лубеница на брз и лесен начин

Lubenica

Последни вести

Љубители сте на љубеница, но не можете да се справите со нејзината големина и да ја исечете како што вие сакате?

Ова видео ќе ви помогне тоа да го направите на едноставен, брз и лесен начин.

Погледнете…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести