среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 57

Видео: Како да облечете фармерки помали за четири броја?

maxresdefault

Последни вести

Уренбесно смешно е како оваа девојка се мачи да облече фармерки број 34, а таа носи 38.

Но, кога нејзината упоорност ќе ве донесе до солзи, ќе си признаете дедека барем еднаш сте се нашле во слична ситуација.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести