вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Видео: Како да препознаете спонзоруша во Дубаи?

sponzoruska-630x378

Последни вести

Виталиј се прослави со најразлични видеа на YouTube, некои од нив се навистина креативни, а некои се и помалку бизарни. Во новото видео на шеговит начин „разоткрива“ како да препознаете спонзоруша во Дубаи.

Овој пат тој не заведува со скап и луксузен автомобил, како претходно, туку со камила.

Според објаснувањето во видеото, тој безуспешно се обидел неколкупати да го привлече вниманието на девојките со камилата, за на крај да му успее со една од нив.

Најчитани вести