четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Видео: Како да врзете марама за на плажа на 11 начини

maxresdefault

Последни вести

Решивте ова лето, вашиот моден додаток за на плажа да биде една голема марама, но не знаете што да правите со неа, или имате само две-три идеи како да ја претворите во фустан или здолниште.

Следново видео ќе ви даде многу повеќе идеи за тоа што се можете да направите со марама за на плажа.

Погледнете ги овие едноставни, но прекрасни 11 начини на создавање на уникатно дело со вашата марама, по кое ќе бидете препознатливи на плажите

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести