недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 14

Видео: Како доберман се спушта по тобоган?

doberman-slide

Последни вести

Мислевте дека само луѓето можат да се забавуваат на тобоганите? Размислете уште еднаш!

Ова видео е приказна за себе и ќе е со цел да ве насмее. Храбриот доберман го следеше примерот на својот пријател, погледнете како тој се спушти по тобоганот

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести