сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Како Ева Лонгорија го изведе големиот хит на Спајс Грлс

Ѕвездите што драматично ги читаат стиховите на поп песните се најнови забавен тренд во последните месеци. Сепак, мора да се признае дека Ева Лонгорија на сето тоа му додаде малку повеќе драма од вообичаено.

eva longorija

Поврзани вести

Ѕвездите што драматично ги читаат стиховите на поп песните се најнови забавен тренд во последните месеци. Сепак, мора да се признае дека Ева Лонгорија на сето тоа му додаде малку повеќе драма од вообичаено.

Нејзина задача беше да го причита познатиот хит на Спајс Грлс во стилот на драматичните латиноамерикански серии.

Ева е ѕвезда во новата серија „Теленовела“ па сигурни сме дека оваа улога не и претставуваше никаква потешкотија. Таа се снајде одлично затоа што сите елементи на теленовелата се тука: долгите погледи на очите во прв план, драматичното свртување на главата, вперување на прстот, викање…

Како го изведе познатата актерка хитот на познатите „Зачинети…“ од 90-тите погледнете во приложеното видео.

Најчитани вести