четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Видео: Како германците се подоготвуваат за натпреварот со Аргентина

images (2)

Последни вести

Германија во недела треба да го игра финалниот меч против Аргентина на Светското првенство во Бразил.

Тие одработеја уште еден тренинг, во кој најголемото внимание го привлекоа Кедир, Озил и Подолски, а погледнете и зошто…

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести