вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ВИДЕО: Како изгледа новиот дом на Бионсе и Џеј Зи

bionseee

Последни вести

Бионсе и Џеј Зи купија нова вила во Лос Анџелес, за која платија дури 85 милиони долари.

Вилата има теретана, 15 тоалети, базен, винарија… Се простира на дури 2.000 квадратни метри!

Инаку, според листата на „Форбс“ познатата двојка се наоѓа на врвот на листата на најбогати луѓе на светот, така што воопшто не е чудно што се ослучиле да купат толку луксузен дом.

Најчитани вести