петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

ВИДЕО: Како изгледа Вардар кај Пепелиште

vardar_pepelishteee

Последни вести

Од поројните дождови кои ја зафатија државава надојдоа поголем број реки.  Наш читател ни испрати видео материјал во кое добро се гледа како изгледа деновиве реката Вардар во реонот кај Пепелиште, неготинско.

Во продолжение погледнете го видеото:

Најчитани вести