среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Видео: Како изгледаше тепачката на терен на натпреварот Србија и Албанија

snimak-tuce-srbija-albanija-tuca

Последни вести

Порталот Мондо објави ексклузивно видео од инцидентот во Беглрад снимено од теренот.

Видеото можете да го погледнете овде

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести