недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ВИДЕО: Како ќе изгледа настапот на Даниел на Евровизија

daniel_evrovizijaaa

Последни вести

Нашиот евровизиски претставник Даниел Кајмакоски ја имаше својата прва проба на евровизиската сцена.

Погледнете како ќе изгледа настапот на фантастичниот Даниел Кајмакоски.

Најчитани вести