петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 30

ВИДЕО: Како (не) се фрла граната

kineziiiii_frlaat_granata

Последни вести

Овие двајца кинески војници ни покажаа како (не) се фрла граната. Погледнете го видеото објавено во британските медиуми.

Најчитани вести