недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ВИДЕО: Како се снимаше жешкиот календар со Тамара, Марјана и Аделина

kaledar-550x300

Последни вести

Календарот на Пелистерка за новата 2015 година предизвика огромно влијание кај јавноста, а еве како се одвиваше снимањето.

На страниците на календарот ги видовме Тамара Тодевска, Марјана Станојкоска и Аделина Таири.

Трите девојки пред објективот се појавија во навистина провокативни изданија.

Фотографиите се дело на Чедо Поповски, а како локација за снимањето беше одбрана фабрика во Битола. 

Најчитани вести