четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Како Шон Пен реагира кога керка му излегла првпат со момче?

son

Поврзани вести

Во текот на гостувањето во една емисија, актерот Шон Пен откри интересен разговор со додворувачот на својата ќерка, Дилан.

– Шеснаесет години ја чекав таа вечер. Тоа не беше нејзина вечер, тоа беше моја вечер. И реков, доколку не дојде на разговор со мене, нема да ја пуштам да излезе, изјави актерот.

Пен истакна дека му посочил на момчето на што треба да внимава, а потоа преминал на главната работа.

– Кога останавме сами му реков: „Колку и да поминуваш време со неа надвор, што и да правите додека сте сами, истото тоа ќе го правам и јас со тебе кога ќе ја вратиш дома“, додава Шон.

Најчитани вести