недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Видео: Како синоќа изгледаше Тетово

tetovo-520x286

Последни вести

СВР Тетово ги демантираше информациите кои ги објавија албанските медиуми дека бомба експлодирала во полициска станица во Тетово.

Сепак се работи за лажна информација.

Еве како изгледаше Тетово:

Најчитани вести