петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Како Тејлор Свифт се подготвува за излегување?

Нејзините подготовки за излегување не се разликуваат многу од вашите...

tejlor-svift-22

Поврзани вести

И вие пеете, се шминкате и скокате пред огледалото додека се подготвувате за излегување? И Тејлор Свифт го прави истото, само на нејзин начин…

Во претходната реклама за Епл Мјузик ја видовме како тренира со хитот на Дрејк и Футур, „Jumpman“, а сега ни претстави нова реклама во која танцува со сосема поинаков звук…

Погледнете за што се работи…

Најчитани вести