четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 59

ВИДЕО: Како Величествениот се справи со протестите во БиХ?

velicenstveniot

Последни вести

Погледнете како Сулејман Величествениот би се справил со протестите на граѓаните во Босна и Херцеговина.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести