понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Како вие би реагирале на ова – бебе ѓавол среде Њујорк

Минувачите неможат ниту да замислат што ги очекува во детската количка од која се слуша бебе како плаче

bebe-gavol

Поврзани вести

Вирално видео чие снимањето на многу Њујорчани им го скрати животот за неколку години, креирано е по повод хорор филмот „Детето на злото“, кој во кината пристигнува на 6 февруари, а е во дистрибуција на МЦФ МКД

Голем број Њујорчани се исплашија кога на улица здогледаа детска количка без надзор од родител, а целосно се ибезумија кога се доближија до количката и погледнаа одблизу во неа.

Од количката, со плачење скокнуваше бебе, кое навистина личеше на вистинско, но на минувачите кои се осудија да се приближат до количката, животот сигурно им се скратил за неколку години.

Вака изгледаше снимањето на провокативното промотивно видео за хорор филмот „Детето на злото“ зад кое стои познатата компанија „Thinkmodo“.

Истиот тим минатата година го креираше виралното видео за хорор филмот „Кери“ – „Телекинетичко изненадување во кафуле“, кое има преку 52 милиони прегледи и беше еден од најгледаните видео клипови на Јутјуб.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести