среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 40

ВИДЕО: Какво возење на кружен тек во центарот на Скопје

aaa

Поврзани вести

Не е за секого кружен тек. Овој возач кај кружниот тек кај Католичка црква во центарот на Скопје се престрои погрешно и започна да вози во погрешна лента.

За среќа не настанал поголем инцидент, а возачот брзо успеал да се престрои во правилна лента.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести