четврток, 30 март 2017  |  Вести денес: 49

ВИДЕО: Кание и Норт и’ подготвија изненадување на Ким за Денот на Мајката

kanie-kim

Поврзани вести

Ким Кардашиан го документираше нејзиниот Ден на мајката на Snapchat.

Изненадувањето за неа вклучувало и приватен орекстар во бело, веројатно организиран од страна на нејзиниот екстравагантен сопруг Кание Вест.

Песните во изведба на гудачкиот оркестар ги избрала Норт Вест, а на репертоарот биле вклучени „Let it go“ од филмот Frozen, класиката од филмот Annie – „It’s Hard Knock Life“ и „Tomorrow“.

Најчитани вести