недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ВИДЕО: Караулата во Гошинце по терористичкиот напад

kraula500

Последни вести

Министерството за внатрешни работи доцна синоќа го заврши увидот во караулата во Гошинце која минатата ноќ беше цел на терористички напад.

Најчитани вести