среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Ким има доказ дека не е фотошопирана во новиот спот на Ферги

Реалити ѕвездата Ким Кардашиан реши со докази да покаже дека нејзината половина не била дигитално дотерана во новиот спот на Ферги, туку дека едноставно носела корсет.

kim-kardasijan

Поврзани вести

Реалити ѕвездата Ким Кардашиан реши со докази да покаже дека нејзината половина не била дигитално дотерана во новиот спот на Ферги, туку дека едноставно носела корсет.

Таа објави снимка од снимањето на спотот, на кои се гледа дека пропорциите на Ким се исти како и во финалната верзија.

FuckYoPhotoShop #CorsetLife M.I.L.F.$

A video posted by KimKanyeKimYe (@kimkanyekimyeofficial) on


Во описот ким напиша:  “F*ckYoPhotoShop #CorsetLife.”

Инаку спотот на Ферги веќе има 14 илјади прегледи за една недела.

Најчитани вести