вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 43

ВИДЕО: Ким Кардашијан и била слугинка и потрчко на Парис Хилтон

kim

Поврзани вести

Ким Кардашијан пред да стане позната и била слугинка и потрчко на богатата наследничка Парис Хилтон.

И го средувала орманот и ѝ ги масирала стапалата, а за тоа добивала и плата.

Парис секаде со себе ја „влечкала“ старлетата Ким, денес најпозната по огромниот задник.

Заедно изглегувале по клубови кога Париз немала со кого да излезе.

Парис и Ким почнале да се дружат бидејќи имале мноштво заеднички работи, но пријателството било со краток век. Сега нивниот однос се сведува на тоа да не зборуваат ако случајно се сретнат некаде.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести