сабота, 29 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Видео: Ќе ви стане јасно зашто се вели дека сте љубопитен како мачка

radoznala-macka-foto-printscreen-yt-1404242846-527007

Последни вести

За само 15 секунди, оваа зеленоока мачка ќе ви објасни зошто мачките не можат да се воздржат, а да не ја покажат својата љубопитност.

Неговата сопственичка, пробува да направи снимка додека вежба јога, а тоа и не му оставило баш некаков впечаток на мачорот. Но, затоа пак камерата, таа чудна и неверојатна направа…е токму таа му го првлекува

Погледнете

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести