понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

ВИДЕО: Клинтон за малку ќе добиеше чевел по глава

klinton

Поврзани вести

Поранешната државна секретарка на САД, Хилари Клинтон за време на говоро во хотел во Лас Вегас била гаѓана со чевел.

Хилари по инцидентот пред присустните лица во салата направила шега на која сите и ракоплескале.

Жената која го извршила нападот веднаш била уапсена, а полицијата не го соопштила мотивот за овој инцидент.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести